אודות עידו

עד לפני כמה שנים, עוד הייתי הצעיר הידען אשר מבין מאד באינטרנט והיו באים אלי משפחה וחברים להתייעצות, חוויתי את האינטרנט מ- day one, עוד כשבעיתונים כתבו “אינטרנט” עם מרכאות.

אני כבר לא כזה צעיר, בן 40 עוד דקה ואפילו עם שערות לבנות… אשתי, כדי לנחם אותי, טוענת שזה סקסי…

אני חובב ספורט, שחיתי באופן מקצועי בעברי ועד היום אני שוחה אצל אחי בעולם המים בקבוצת הפועלים, חולה על סקווש, שח וסנובורד.

כל חיי גרתי ברעננה ובשנים האחרונות עברנו לניצני עוז, שעד שלפני שבאנו לפה חשבתי שזה הצפון הרחוק מאד למרות שזה רבע שעה מרעננה.

עברנו כי למרות האהבה שלי לאינטרנט, אני לא רוצה שילדיי יהיו ילדי פייסבוק, אני רוצה שיעשו מדורה אמיתית ולא אפליקציית שתוף של מדורה, אני רוצה שילמדו לתקשר לדבר להביע רגשות עם חברים, שיבנו סוכה ממסמרים וקרשים ולא “קבוצת סוכה בפייס”. אני מקווה שתהיה לי שליטה על זה. לפחות אספק להם את הפלטפורמה.

רוב חיי עבדתי בתחום התוכנה וטכנולוגיה. עבדתי בחברת סטארט אפ כסמנכ”ל שיווק, בחברת ריטליקס כמנהל אופרציה עם לקוחות ענק בעולם כדוגמת IKEA ו- Petro China. ישבתי יותר מדי במטוסים עד שהגעתי כבר לשלב שבו צוות האוויר מכיר אותך בשמך הפרטי שזה אגב סימן מדאיג. מאד אהבתי לעבוד בריטליקס ועד היום יש לי פינה חמה מאד בלב אל החברה והאנשים.

היום אני הבעלים של וויזי, חברה לשיווק באינטרנט ואנו יושבים בת"א דקה מעזריאלי עם חלון לגוגל.

את הבלוג פתחתי מתוך אינטרס אישי לחסכון בזמן שלי הפרטי, כיוון שאני חובב טכנולוגיה וחובב כלים תהליכים וייעול, יוצא ששואלים אותי הרבה שאלות – כל מיני אנשים בכל הזדמנות, אז אמרתי "בוא נענה פעם אחת על שאלה" ומי שישאל אותה שוב שפשוט יחפש בבלוג, זו יכולה להיות שאלה יחסית קלה כמו "המסך שלי הסתובב" וגם שאלות מורכבות יותר על שרתים וכו'.

אם קיבלתם ערך, תשתפו, תעשו לייק ותשלחו לחברים.